оголошення

Оголошення

5 лютого 2018 року  о 15.00 год у приміщенні Радчанської сільської ради Тисменицького району за адресою: с. Радча, вул. С.Бандери,26 відбудуться громадські слухання щодо затвердження проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва АЗС з приміщеннями роздрібної торгівлі з продажу супутних товарів (АЗК) та модуля для заправки автомобілів зрідженим газом (АГЗП)  в урочищі «Коло бочок» .

За попередньою інформацією, а також із пропозиціями звертайтеся у Радчанську сільську раду, тел.:(03436)   46-2-16

Крім того , повідомляємо, що дане оголошення міститься в газеті «Вперед» від 05 січня 2018 року №1.

Виконавчий комітет сільської ради

06 лютого 2018 року  о 17.00 год відбудеться чергове засідання 16-ї сесії 7-го демократичного скликання з порядком денним:

1. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету за 2017 рік

2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва АЗС з приміщеннями роздрібної торгівлі з продажу супутних товарів (АЗК) та модуля для заправки автомобілів зрідженим газом (АГЗП) в урочищі «Коло бочок»

3. Земельні питання

Сільський голова       Вацеба В.М.